KIM JESTEŚMY

 

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych od 1979 roku. Od ponad 35 lat jesteśmy sprawdzonym i cenionym partnerem wśród naszych odbiorców na całym świecie. Od początku swojego istnienia firma zajmowała się produkcją przewodów gumowych oraz elementów metalowo-gumowych dla motoryzacji oraz rolnictwa. W miarę upływu czasu firma ciągle rozszerzała swój profil działalności i tak w dniu dzisiejszym z sukcesem zajmuje się przetwórstwem nie tylko gumy, ale również silikonu oraz tworzyw termoplastycznych dla branży motoryzacyjnej, rolniczej, AGD, elektrotechnicznej i wielu innych.

 

Długoletnie działanie na rynku oraz zdobyta wiedza pozwoliła na wyselekcjonowanie dostawców oraz stworzenie z nimi bardzo dobrych relacji, tak aby zapewnić jak najwyższą jakość produktu oraz jak najkrótsze terminy realizacji. Zapewniamy kompleksowe przygotowanie narzędzi do produkcji zleconego projektu, w najszybszym możliwym do realizacji czasie.

 

Posiadamy własne laboratorium wyposażone w odpowiedni sprzęt kontrony oraz pomiarowy, który umożliwia nam zapewnienie naszym klientom odpowiednich standardów jakościowych.

 

Łączna powierzchnia produkcyjno-magazynowa naszego przedsiębiorstwa wynosi w przybliżeniu 5000m2.

 

Zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą.